10/12/15

חברות וחברים יקרים,

 

קול קורא: הזמנה לקחת חלק פעיל בוועידת העבודה לגיבוש תוכנית מדינית לביטחון ועתיד ישראל

 

 

בנאום שנשאתי בועידת המפלגה שהתכנסה ב-08/11/2015 הודעתי שאזמן בשבועות הקרובים וועידה מדינית- ביטחונית אשר תדון בחזון והמצע המדיני של מפלגת העבודה ובתוכנית שלנו לביטחון ישראל.

כפי שמסרתי והבטחתי, הוועידה תתכנס על רקע המציאות המחייבת אותנו להציג תכנית מדינית- בטחונית מעודכנת, וכן מכח פנייתם וחתימתם של מאות חברות וחברי ועידה אשר ביקשו לאמץ את תכניתו המדינית של מזכ”ל המפלגה ח”כ חיליק בר.

לאחרונה התחלנו בדיונים בנושא בסיעת המחנה הציוני. בפניה הוצגו תכניותיהם של חברי הכנסת ח”כ חיליק בר, ח”כ עמיר פרץ, וח”כ עמר בר לב (לרשותכם קישורים להצעות השונות).

 

הועידה המדינית המתוכננת תדון במצע המדיני- ביטחוני של המפלגה, בפתרונות להידרדרות הביטחונית ובגיבוש אלטרנטיבה לאוזלת היד וכישלונה של ממשלת הליכוד בשמירה על ביטחון הציבור במדינה.

 

אני קורא לכם ולכן להשמיע קול, להציע הצעות, לסייע בשרטוט הפתרונות, ולקחת חלק פעיל בהחלטת הוועידה על התוכנית המדינית של מפלגת העבודה לביטחון ועתיד ישראל.  

 

כל חברה או חבר מפלגה המעוניינים להביע את עמדתם/ן לוועידה בנושא מוזמנים לשלוח תמצית בכתב למייל (mifkad@havoda.org.il) עד למוצ”ש, 19/12/15.

צוות מיוחד, אותו ירכז חברנו אלדד יניב, יקבל את ההצעות והעמדות השונות, יעבד ויפיק את התהליך.

 

הודעה על מועד הוועידה ומיקומה תפורסם לאחר אישור מזכירות הלשכה.

יחד, נכבד את בקשתם של מאות חברות וחברי הועידה לדון בתוכניתו המדינית של המזכ”ל חיליק בר. יחד, נדון בהצעות השונות של חברי הסיעה והמפלגה. יחד, נגבש את תוכניתנו המדינית לביטחון ישראל ונציג אלטרנטיבה אמיצה ועדכנית לתבוסתנות הבטחונית-מדינית של הממשלה והעומד בראשה.

 

בתודה ובהצלחה לכולנו,
ח”כ יצחק (בוז’י) הרצוג

יו”ר מפלגת העבודה והמחנה הציוני

העתק:

ח”כ חיליק בר, מזכ”ל המפלגה

עו”ד אלדד יניב, מרכז ועדת ההיגוי לוועידת העבודה לביטחון ישראל

גלעד רבינוביץ, מנכ”ל מפלגת העבודה

מפלגת העבודה
מפלגת העבודה

עו”ד שימי בראון, היועץ משפטי למפלגת העבודה

 

תאריך פרסום:10/12/2015