לניווט לקלפי הקרובה למיקומך, הקש/י כאן

מס
שם האתר
כתובת
שעות פעילות
סוג האתר
1אבן יהודהההדרים פינת הלוחמים אבן יהודה – בית וודלמן12:00 – 21:00נייח
2אילתהפתן 4 שער העיר בית הדקל קומה ב’ אילת.10:00 – 14:00נייח
3אשקלוןהפלמ”ח 3 אשקלון – סניף המפלגה12:00 – 21:00נייח
4באר שבעדרך המשחררים 7 באר שבע – מכללת אתגר12:00 – 21:00נייח
5בית ג’ןמתנ”ס בית ג’ן12:00 – 21:00נייח
6בת יםרהב 7 בת ים – החברה לתרבות פנאי וספורט12:00 – 21:00נייח
7גבעתייםמשמר הירדן 18 גבעתיים12:00 – 21:00נייח
8הוד השרוןהבנים 27 הוד השרון12:00 – 21:00נייח
9הרצליההבנים 11 הרצליה – מועדון פועלי בניין12:00 – 21:00נייח
10חדרהויצו חדרה הרצוג 812:00 – 21:00נייח
11חולוןארלוזרוב 84 חולון – סניף המפלגה12:00 – 21:00נייח
12חיפהדרך פיקא 69 חיפה – היכל הספורט רוממה12:00 – 21:00נייח
13יפעתמועדון לחבר קיבוץ יפעת12:00 – 21:00נייח
14יקנעם עיליתהאלונים 35 יוקנעם עילית – מרכז הטניס12:00 – 21:00נייח
15ירושליםאברהם מאפו 1, ירושלים – בית ויצו12:00 – 21:00נייח
16כוכב יאירמרכז המוסיקה מרכז מסחרי כוכב יאיר המרכז 312:00 – 21:00נייח
17כפר סבאהתע”ש 14 אולם בלרס12:00 – 21:00נייח
18כרמיאלמשגב 17 כרמיאל – סניף המפלגה12:00 – 21:00נייח
19מבשרת ציוןרקפת 1 מבשרת ציון – מתנס12:00 – 21:00נייח
20מודיעין-מכבים-רעותבגין 74 מודיעין12:00 – 21:00נייח
21מעלות-תרשיחאהרב קוק 24 מעלות12:00 – 21:00נייח
22נהריהשדרות הגעתון 31, נהריה – אולמי פינגווין12:00 – 21:00נייח
23נס ציונהדוד אלעזר 22 נס ציונה – מתנ”ס12:00 – 21:00נייח
24נצרת עיליתעמל 37 נצרת עילית12:00 – 21:00נייח
25נתניהרמז 13 קומה 512:00 – 21:00נייח
26עכומשה שרת 212:00 – 21:00נייח
27עפולהעומר 5 עפולה / מרכז קהילתי12:00 – 21:00נייח
28פרדס חנה-כרכורדרך הבנים פרדס חנה כרכור – בית יד לבנים12:00 – 21:00נייח
29פתח תקווהמבצע חורב 2, פתח תקווה12:00 – 21:00נייח
30קריית אונולוס אנג’לס 2, קריית אונו – סניף המפלגה12:00 – 21:00נייח
31קריית אתאקלאוזר 6, קריית אתא קאנטרי קלאב12:00 – 21:00נייח
32קריית גתשדרת פ”ז 92 קרית גת12:00 – 21:00נייח
33קריית טבעוןכלניות 7 קריית טבעון12:00 – 21:00נייח
34קריית מלאכירש”י 9 קריית מלאכי12:00 – 21:00נייח
35קריית שמונהרזיאל 8 מתנ”ס ארתור פוקס12:00 – 21:00נייח
36ראש העיןמרבד הקסמים 10 ראש העין – מרכז קהילתי12:00 – 21:00נייח
37ראשון לציוןרוטשילד 49 קומה 112:00 – 21:00נייח
38רחובותהרצל 21012:00 – 21:00נייח
39רמת גןרוקח 121 בית הצנחן12:00 – 21:00נייח
40רמת השרוןבית יד לבנים המחתרת 312:00 – 21:00נייח
41רעננהקלאוזנר 3 רעננה – בית ויצו12:00 – 21:00נייח
42שדרותהדגל 2, שדרות12:00 – 21:00נייח
43שוהםעמק איילון 32 קומה 1 שוהם12:00 – 21:00נייח
44תל אביבברודצקי 1512:00 – 21:00נייח
45תל אביבבית סוקולוב קפלן 412:00 – 21:00נייח
46אופקיםהשקד 816:00-20:00נייד
47בית שמשהנשיא 40 בית שמש – קיבוץ עירוני תמוז10:00-14:00נייד
48גל-עדבית היוצר10:00-14:00נייד
49דגניה אמועדינה-חדר האוכל10:00-14:00נייד
50דימונהמ”ד המעפילים 10, דימונה16:00-20:00נייד
51זכרון יעקבהנדיב 13 זכרון יעקב10:00-14:00נייד
52חולתהמועדון לחבר16:00-20:00נייד
53מצפה רמוןעין סהרונים 1 מצפה רמון16:00-20:00נייד
54נעןמועדון לחבר10:00-14:00נייד
55ערדאלעזר בן יאיר 28 ערד – מתנס ערד כיתת אלה10:00-14:00נייד
56ראש פינהמתנ”ס ראש פינה-דרך היקב16:00-20:00נייד
57רביביםקיבוץ רביבים מועדון לחבר10:00-14:00נייד
58רמלהשדרות חיים ויצמן 9 רמלה16:00-20:00נייד

לניווט לקלפי הקרובה למיקומך, הקש/י כאן

תאריך פרסום:06/12/2018